Templates by BIGtheme NET

استفاده از شبکه

با سلام.

در این قسمت نکاتی را برای استفاده سریع تر و ساده تر از شبکه آموزشی گرافیک رایانه ای ارائه می کنیم. در نظر داشته باشید موارد جدید در صورت نیاز به این قسمت اضافه می شوند پس از مراجعه مجدد به این صفحه خودداری ننمائید.

Resume And Cv Writing Services Dunedin  

CGNet.ir روند ساده و انعطاف پذیری را دنبال می کند. آموزش های سایت به دو گروه کلی فارسی و انگلیسی تقسیم می شوند. هدف اصلی راه اندازی شبکه، ارائه آموزش های فارسی است با این وجود آموزش های بسیار مفید و گسترده به زبان انگلیسی وجود دارند که نمی توان از آنها چشم پوشید. تمامی آموزش ها اعم از فارسی و انگلیسی به صورت http://www.richehisen.com/preface-of-phd-thesis/ Preface Of Phd Thesis استریم ارائه می گردند. در عین حال تمامی آنها با Best Essay Collections لینک مستقیم ، قابلیت دانلود و ادامه مجدد هستند و تنها نیاز است نکاتی را هنگام استفاده از آنها رعایت کنید :

  • برای دانلود کردن ویدئو ها بایستی از نرم افزار های مدیریت دانلود (مثل IDM ) یا هر نرم افزار دیگری که قابلیت دانلود فایل های FLV را داشته باشد استفاده کنید.
  • قسمت اعظمی از آموزش ها از سایت VIMEO تغذیه می شوند. تمامی ویدئو ها قابلیت دانلود کامل را دارند. تنها نکته ای که وجود دارد این است : هنگامی که ویدئویی را اجرا می کنید برای شما توکنی ایجاد می شود که چندین ساعت معتبر است. اگر در این بازه زمانی تماشای ویدئو را کامل کردید و یا آن را دانلود نمودید مشکلی پیش نخواهد آمد اما اگر پس از منتقضی شد توکن بخواهید دانلود ویدئو را از جایی که قطع شده است ادامه دهید باید اینگونه عمل کنید :
  1. ابتدا به برنامه مدیریت دانلود خود رفته و فایل مورد نظر را انتخاب میکنید.
  2. آدرسی که دانلود این فایل از آن آغاز شده است را باز می کنید ( بطور مثال : http://cgnet.ir/blenderTUT ) توجه داشته باشید که این آدرس با آدرس دانلود فایل متفاوت است.
  3. ویدئوی مربوطه را اجرا نموده و آدرس ایجاد شده جدید (توکن جدید) را جایگزین آدرس قبلی دانلود فایل کنید.

http://glidecoaching.com/?law-school-essay-review-service Law School Essay Review Service  

  • ویدئو های دیگر که از سرور اختصاصی CGNet.ir استفاده می کنند از سیستم توکن استفاده نمی کنند و شما به راحتی میتوانید آنها را دانلود و یا تماشا نمائید.

 

Articles Writing Services محصولات

علاوه بر آموزش هایی که بروی سایت قرار می گیرد CGNet.ir محصولاتی را نیز به صورت مجموعه های آموزشی (Work Flow) ارائه می کند. این محصولات منطبق بر آخرین استانداردهای آکادمی های بزرگ آموزشی دیجیتال هستند و ساخت پروژه های کاربردی را از ابتدا تا انتها دنبال می کنند. برای آشنایی بیشتر به صفحه محصولات مراجعه کنید.

 

سوالات و مشکلات خودتون رو می تونید همین جا بپرسید.

Research Papers In Innovation Management لحظات خوش و سرشار از یادگیری را برای شما در شبکه آموزشی گرافیک رایانه ای آرزو میکنیم.

 

شبکه آموزش گرافیک رایانه ای، 1391 - 1394