Templates by BIGtheme NET

حفظ حریم شخصی

Privacy Policy
چهارشنبه – ۲۳ فروردین ۱۳۹۱
Wednesday – 2012 11 April

حریم خصوصی شما برای ما بسیار مهم است. در CGNet ما چند اصل اساسی داریم :
–    ما از شما درخواست اطلاعات شخصی شما را نمی کنیم مگر اینکه  واقعا به آن نیاز داشته باشیم .
–  ما اطلاعات شخصی شما را با هر کسی به اشتراک نمی گذاریم به جز در مواردی مانند پیروی از قانون، توسعه محصولات، و یا حفاظت از حقوق خود .
–  ما اطلاعات شخصی را در سرورهایمان ذخیره نمی کنیم مگر اینکه برای عملیات یکی از خدمات ما مورد نیاز باشد .

در زیر سیاست حفظ حریم خصوصی ما که این اهداف را شامل می شود مشاهده می کنید :
– بازدید کنندگان وب سایت
مانند بسیاری از اپراتورهای وب سایت ، جمع آوری اطلاعات اشخاص در CGNet به همان نوعی است که در مرورگرهای وب سرور به طور معمول در دسترس است، مانند نوع مرورگر، اولویت زبان، مراجعه به سایت  و تاریخ و زمان هر یک از درخواست های بازدید کننده . هدف CGNet در جمع آوری اطلاعات غیر شخصی است که برای درک بهتر  ازچگونگی استفاده بازدید کنندگان از وب سایت می باشد. گاهی ممکن است اطلاعات شناسایی غیر شخصی شما را به عنوان مثال با نشر گزارشی در مورد روند استفاده از وب سایت ، انتشار دهیم .

– جمع آوری اطلاعات شخصی شناسایی
برخی از بازدید کنندگان به وب سایت به گونه ای با سایت تعامل می کنند که نیاز است برخی اطلاعاتشان جمع آوری شود . مقدار و نوع اطلاعاتی که CGNet جمع آوری می کند بستگی به ماهیت تعامل دارد.  برای مثال، ما درخواست بازدید کننده که برای ثبت نام یک حساب کاربری در cgnet.ir اقدام می کند به ارائه یک نام کاربری و آدرس ایمیل محدود کرده ایم.  کسانی هم هستند که در معاملات  (با خرید یک دی وی دی، به عنوان مثال) درگیر ارائه اطلاعات اضافی، از جمله در صورت لزوم اطلاعات شخصی و مالی مورد نیازمی شوند .

– آمار جمع آوری شده
CGNet  ممکن است آمار در مورد رفتار بازدید کنندگان به وب سایت خود جمع آوری کند. به عنوان مثال، CGNet  ممکن است به محبوب ترین فیلم آموزشی سایت نظارت داشته باشد . ممکن است این اطلاعات را علنی نشان دهد و در اختیار دیگران قرار دهد . با این حال،  CGNet  اطلاعات شخصی قابل شناسایی دیگر به شرح زیر را اعلام نمی کند .

کوکی ها
کوکی یک رشته ای از اطلاعات است که یک وب سایت روی کامپیوتر بازدید کننده ذخیره می کند ، و در هنگام بازگشت کاربر به سایت ، مرورگر در اختیار وب سایت قرار می دهد . CGNet  از کوکی ها استفاده می کند برای کمک به شناسایی و ردیابی بازدید کنندگان، استفاده آنها از وب سایت و تنظیمات دسترسی آنها به وب سایت . بازدید کنندگان CGNet  که نمی خواهند روی کامپیوتر آنها  کوکی قرار داده شود، باید قبل  ار ورود به سایت ، در قسمت تنظیمات مرورگرشان گزینه منع ایجاد کوکی را انتخاب کنند .

– حفظ حریم خصوصی تغییر و مقالات
گر چه تغییرات به احتمال زیاد جزئی، ولی ممکن است در طول زمان این قوانین دچار تغییر شوند . کاربران لازم است هر چنند وقت یک بار با بازدید مجدد از این صفحه ، با این تغییرات آشنا شوند .

تماس وب سایت

اگر هر گونه سوال در مورد این بیانیه، شیوه های سایت، و یا معاملات خود با وب سایت دارید ، با ما تماس بگیرید:

info@cgnet.ir

شبکه آموزش گرافیک رایانه ای، 1391 - 1394

سایت در حال به روز رسانی می باشد